PŘIHLÁSIT SE text
text

Pomáháme vytvářet chytrá, udržitelná a efektivní města a obce pro 21. století.

Angelika Pruchová

Ing. arch.

Urbanista, Projektový manažer

Kontakt

pruchova@4ctplatform.eu

Projekty

Servisy

Angelika se zaměřuje na projekty rozvoje území. Podílí se mimo jiné na koncepční studii Horní Měcholupy.

ČÍST VÍCE ČÍST MÉNĚ

Angelika je čerstvou absolventkou Fakulty stavební ČVUT. Během bakalářského studia strávila rok na Bauhaus Universität ve Výmaru. Znalosti v oboru Architektura a stavitelství si během magisterského studia rozšířila o tématiku urbanismu a územního plánování. 

 

Angelika spolupracovala se soukromými ateliéry KUBUS atelier a PSK Tuzar. Působila jako asistentka projekčního týmu pro stavební a developerskou společnost SKANSKA Reality. V rámci odborné stáže na Ministerstvu pro místní rozvoj zpracovala mimo jiné evidenci územních studií krajiny. 

 

Znalosti v oblasti managementu získala během působení na pozici pomocné vědecké síly na Katedře urbanismu a územního plánování na Fakultě stavební ČVUT. Byla dlouholetým členem studentské organizace BEST (Board of European Students of Technology), kde mimo jiné pomáhala s organizací akademických kurzů a soutěží, konaných pod záštitou Fakulty stavební ČVUT v Praze. BEST také reprezentovala ve funkci členky Studentského parlamentu a Akademického senátu ČVUT. Aktuálně se připravuje k doktorskému studiu. Zvažuje přitom změnu oboru. Oslovil ji program Architecture and Sustainable Development.